דגשים לבעלי אתרים חדשים נכתב על ידי שי ברקוביץ
יגידו מה שיגידו - השקה של אתר אינטרנט חדש הוא הישג גדול, אך העבודה לא תמה בשלב זה. לאחר בניית אתרים יש להמשיך ולהתקדם לקראת יעדים שהצבת לעצמך טרם הבנייה ולעשות הכל בכדי לממש את הפוטנציאל של האתר שלך. כמו כן, יתכן וקרו תקלות כלשהן בתהליך של בניית אתרים, שבמידה ותגלה אותן ידרשו טיפול מיוחד ותיקון קפדני. אז מה הם הדברים החשובים שיש לעשות לאחר הקמת אתר אינטרנט חדש?

ריל קומרס פיתחה פורטל פיננסי לכלכליסט נכתב על ידי אודליה ממן
חברת ריל קומרס וידיעות טכנולוגיות מעלות בימים אלה פורטל פיננסי חדש עבור אתר "כלכליסט". הפורטל כולל תכנים פיננסיים מגוונים בהם פירוט דפי מניות, מדדים וענפים מהארץ ומחו"ל והוא נועד לאפשר גם לאזרח שאינו בקיא בתהליכי מסחר בורסאיים, להתמצא בפרטים באופן יעיל ופשוט. חברת ריל קומרס פועלת בשוק הישראלי והבינ"ל ומתמחה באסטרטגיה ואינטגרציה של טכנולוגיות web וסלולר. הפרויקט הוא יוזמה של החברות "בדק" והעיתון "כלכליסט".

אתר תדמית

כל מה שרציתם לדעת על בניית אתרים נכתב על ידי רועי מזרחי
מעל 100,000 אתרים קיימים באינטרנט אבל זה עדיין לא מונע ממאות חברות בניית אתרים לבנות אלפי אתרים חדשים מידי שנה. אז איך בוחרים חברה טובה לבניית אתרים ?

חשיבותו של חקר שוק בביצוע בניית אתרים נכתב על ידי ראובן אזולאי
במציאות הטכנולוגית של היום, אין כמעט חברה או בית עסק ללא אתר אינטרנט. אתר אינטרנט מאפשר דריסת רגל בתוך המרחב הווירטואלי והצגת כל יתרונותיהם של המוצרים אותם מבקשים למכור. בניית אתרים מהווה את הצעד הראשון לכל המעונין להציג את מרכולתו במרחב זה.

אתר תדמית

אתר תדמיתי או מערכת ניהול תוכן? נכתב על ידי נונה אור
בשנים האחרונות כאשר אתר אינטרנט לעסק הפך לדבר נפוץ מאוד, כמעט כל חברה להקמת אתרים מציעה ללקוח מערכת ניהול תוכן כזו או אחרת. אך לא לכולם זה מתאים. אם אתם לא יודעים או לא יכולים לכתוב ולעדכן תכנים באתר באופן שוטף, ייתכן שהפתרון המתאים לכם הוא אתר תדמית.

שיקולים בפיתוח אתר מתקדם או אפליקציה לרשת נכתב על ידי אבישי שרון
מאמר זה מיועד לגורמים המתכננים להקים אתר אינטרנט הכולל יכולות מעט יותר מורכבות מאתר תדמית קלאסי (אתר שנועד בעיקר להצגה אסתטית של טקסטים ותמונות) או אפליקציה המיועדת לפעול בסביבת הרשת והוא עוסק בשאלה באילו מקרים נוכל להתבסס על מערכת מוכנה לצורך הקמת אתר אינטרנט, מתי יהיה זה חכם יותר לפתח אפליקציה באופן עצמאי מ-0, והאם יש אפשרויות ביניים?